Dwa asy Stysiak pogrążyły rywalki! Efektowne zakończenie seta (WIDEO)

Magdalena Stysiak zakończyła drugą odsłonę dwoma asami serwisowymi.

W środę Polki po raz drugi zmierzyły się w Wałbrzychu z Czeszkami w towarzyskim meczu reprezentacji siatkarek. W drugim secie błysnęła Magdalena Stysiak, która zakończyła tę odsłonę dwoma asami serwisowymi.

Po porażce w premierowej partii, podopieczne trenera Jacka Nawrockiego przeważały w drugiej, ale rywalki w końcówce zdołały odrobić straty. Przy stanie 23:22 w polu serwisowym pojawiła się Magdalena Stysiak i posłała na stronę rywalek dwie potężne zagrywki, z którymi nie poradziły sobie przyjezdne. W ten sposób atakująca rozstrzygnęła losy tej partii, którą Polki wygrały 25:22.

Towarzyskie gry z reprezentacją Czech w hali "Aqua Zdrój" w Wałbrzychu to pierwsze spotkania w polskiej siatkówce po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.