Ile Mladenović zarobi w Legii? Ogromna pensja!

Piłka nożna
Ile Mladenović zarobi w Legii? Ogromna pensja!
Fot. Legia.com

Filip Mladenović podpisał kontrakt z Legią Warszawa. Lukratywna umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Według nieoficjalnych informacji Serb będzie inkasował co miesiąc astronomiczną jak na polskie warunki kwotę!

Podpisanie przez Filipa Mladenovicia kontraktu z Legią Warszawa to jeden z największych hitów letniego okna transferowego. Były już defensor Lechii Gdańsk związał się z liderem PKO BP Ekstraklasy umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku. Legioniści, aby skusić Mladenovicia, musieli wygrać rywalizację o niego z kilkoma klubami, które wzięły na celownik doświadczonego zawodnika.

 

Wcześniej, zdaniem dziennika „Sport Day”, obrońca był kuszony przez AEK Ateny. Serba obserwowali także wysłannicy Panathinaikosu Ateny, Achmata Grozny, Rijeki czy Realu Valladolid. Ten ostatecznie wybrał jednak lukratywną ofertę wicemistrzów Polski.

 

Zaskakujący transfer Dominika Furmana. Zagra w Chorwacji. 

 

„Bardzo dobrze wiem z czym wiąże się gra dla takich zespołów i nigdy w życiu nie miałem z tym problemu. Myślę, że umiem poradzić sobie z taką presją, powiem więcej, ja ją nawet lubię. Po latach znowu potrzebowałem takiej energii, takiego dopingu i takiego klubu” – powiedział piłkarz.

 

Według informacji „Super Expressu” Mladenović będzie jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy Legii. Rekordzistą jest oczywiście inkasujący co miesiąc 200 tys. zł Artur Jędrzejczyk, ale Serb będzie zarabiał niewiele mniej. W każdym miesiącu na jego konto wpłynie ponad 150 tys. zł, czyli ok. 35 tys. euro! To aż trzykrotnie więcej, niż Mladenović otrzymywał grając w Gdańsku. Do tego należy doliczyć bonus, który otrzymał za złożenie podpisu pod umową.

 

 

Mladenović ma za sobą bogatą karierę. Defensor występował już w Crvenie zvezdzie Belgrad, BATE Borysów, 1.FC Koln i Standardzie Liege. Na koncie ma mistrzostwo i Puchar Serbii, dwa mistrzostwa Białorusi, puchar tego kraju i dwa Superpuchary, a także Puchar Polski i Superpuchar Polski zdobyty z Lechią.

 

Eintracht Frankfurt złożył skargę i czeka na 6 milionów euro. 

 

W reprezentacji Serbii 28-latek wystąpił dziesięciokrotnie. Ostatni raz w listopadzie 2019 roku.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze