Memoriał Gołasia 2020 odwołany!

Siatkówka
Memoriał Gołasia 2020 odwołany!
fot. R. Rekas/ Memoriał Gołasia

XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia został przeniesiony na przyszły sezon. Przyczyną takiej decyzji była sytuacja sanitarna w kraju i bezpieczeństwo uczestników imprezy. Turniej miał się odbyć w dniach 4–6 września w Swarzędzu-Zalasewie.

W związku z epidemią koronawirusa oraz obowiązującymi restrykcjami dotyczącymi organizacji imprez, szesnasta edycja Memoriału Gołasia przeniesiona została na 2021 rok.

 

– Pomimo usilnych starań organizacja tegorocznego turnieju okazała się być niemożliwa. Nie jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwa kibicom, drużynom, uczestnikom warsztatów, wolontariuszom i wszystkim innym osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia. W tych okolicznościach zmuszeni jesteśmy do przeniesienia XVI Memoriału Arkadiusza Gołasia na rok 2021 – powiedziała Anna Sumelka, która każdego roku zaprasza do Wielkopolski czołowe siatkarskie zespoły.

 

Czy mecze Polska – Niemcy odbędą się z udziałem publiczności? "Byłoby pięknie"

 

Memoriał Arkadiusza Gołasia to siatkarski turniej towarzyski rozgrywany corocznie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych w Polsce. Jest organizowany w celu uczczenia pamięci tragicznie zmarłego reprezentanta Polski. Pierwszy turniej odbył się w 2006 roku. Jak zapewniają organizatorzy Memoriału, prace nad kolejną odsłoną imprezy zostały już rozpoczęte.

 

– Dołożymy wszelkich starań, aby przyszłoroczna impreza wynagrodziła wszystkim miłośnikom siatkówki tegoroczny brak emocji – dodała Sumelka.

RM, Polsat Sport, Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze