Fortuna 1 Liga: Warta Poznań - MKS Puszcza Niepołomice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Warta Poznań zmierzy się w Grodzisku Wielkopolskim z Puszczą Niepołomice. Będzie to mecz w ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi. Faworytem spotkania są "zieloni", którzy wciąż walczą o awans do PKO Ekstraklasy. Relacja i wynik meczu na Polsatsport.pl

Zawodnicy Piotra Tworka mogą mówić o lekkiej zadyszce. Po restarcie ligi - poznaniacy grają w kratkę. W siedmiu spotkaniach zdobyli tylko dziesięć punktów. Słaba dyspozycja przełożyła się na sytuację w tabeli. Warta spadła na trzecie miejsce, które nie gwarantuje bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy.

 

Iwańczyk: Kiedy Messi mówi „dość”, wiedz, że zbliża się kres wielkiej Barcelony


Przeciętnie prezentuje się również Puszcza. Cele "żubrów" są zgoła inne od tych, jakie mają "zieloni". Niepołomiczanie chcą pozostać na drugim poziomie rozgrywkowym. Po 29 meczach mają tylko dwa punkty przewagi nad Odrą Opole, która na ten moment zagrożona jest spadkiem do niższej ligi. Pierwszy w historii triumf nad "zielonymi" może pomóc drużynie Tomasza Tułacza w utrzymaniu się w Fortuna 1 Lidze.


Po raz ostatni obie drużyny zagrały ze sobą w drugiej połowie października. W Niepołomicach lepsi okazali się goście, którzy wygrali 2:0 po bramkach Jakuba Kiełba i Bartosza Kieliby. Jak będzie tym razem?


Relacja meczu Warta Poznań - MKS Puszcza Niepołomice od 17:40 na Polsatsport.pl

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze