Zdewastowana knajpa Lukasa Podolskiego. "Latały stoły i krzesła"

Piłka nożna
Zdewastowana knajpa Lukasa Podolskiego. "Latały stoły i krzesła"
fot. PAP
Lucas Podolski jest zażenowany awanturą, do której doszło w jego lodziarni "Ice Cream United".

Piłkarz Antalyasporu Lukas Podolski przeżył niemiłą sytuację. W jego lokalu doszło do wielkiej awantury. Chuliganów, którzy zdemolowali lodziarnię powstrzymali dopiero interweniujący w akcji policjanci.

Były reprezentant Niemiec jest zdegustowany zachowaniem wandali, którzy 2 lipca napadli na jego lokal w Kolonii. O nieprzyjemnym zajściu poinformował "Bild". Z niemieckim tablodiem nieprzyjemnym zdarzeniem podzielił się 35-latek urodzony w Gliwicach.


- To nie jest taka pierwsza sytuacja, kiedy ludzie zażywają narkotyki, piją alkohol, a później awanturują się przed naszą lodziarnią czy też na placu Heumarkt - powiedział Podolski.


Do incydentu doszło w lodziarni "Ice Cream United", której właścicielem jest pomocnik Antalyasporu. Odurzeni mężczyźni po wejściu do lokalu zaczęli go dewastować.


- Takie sytuacje nie wpływają pozytywnie na wizerunek Kolonii. Władze zapewniają, że coś z tym zrobią, ale nic z tego nie wynika. To piękna okolica. Apeluję zatem, aby nasze miasto było szanowane. Ludzie, którzy je niszczą - muszą być izolowani - stwierdził "Poldi".


Awanturnicy rzucali stołami i krzesłami i zastraszali sprzedawcę oraz okolicznych przechodniów. Pracownik lokalu próbował bronić się za pomocą metalowego pręta, jednak niebezpieczną sytuację opanowali policjanci. Zatrzymali dwóch agresywnie zachowujących się mężczyzn.

 

Lukas Podolski na początku 2020 roku zasilił szeregi tureckiego Antalyasporu. Wcześniej występował mi.n w 1.FC Koeln, Bayernie Monachium, Arsenalu Londyn czy japońskim Vissel Kobe.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze