Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. Cyfra
Czy Bruk-Bet Termalica włączy się do gry o baraże?

W niedzielę czeka nas spotkanie drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli. Dziewiąta Bruk-Bet Termalica podejmie dziesiąty Stomil. Oba zespoły wciąż mają szansę włączyć się do gry o baraże. Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn od 15:00 w Polsacie Sport.

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego w dwóch ostatnich meczach ponieśli dwie porażki. Najpierw przegrali u siebie 1:3 z Puszczą Niepołomice, a następnie na wyjeździe 0:1 z GKS-em Tychy. Pojedynek ze Stomilem będzie dla piłkarzy z Niecieczy dobrą okazją do przełamania się. Mówił o tym po spotkaniu w Tychach obrońca Bruk-Betu Termaliki Marcin Grabowski. 

 

- Nie ma sensu dłużej rozmyślać o tym meczu. W niedziele gramy kolejne spotkanie i postaramy się zrehabilitować - mówił defensor "Słoni".

 

Zobacz też: PKO BP Ekstraklasa: Klęska Lechii w starciu z Cracovią

 

Z kolei Stomil Olsztyn prezentuje się w kratkę. Zawodnicy trenera Adama Majewskiego w ostatnich sześciu meczach na przemian przegrywali i wygrywali. W 29. serii gier drużyna z Warmii i Mazur pewnie pokonała Olimpię Grudziądz 2:0. Mecz w Niecieczy będzie dla olsztynian szansą na przerwanie złej passy w spotkaniach wyjazdowych. W 2020 roku Stomil przegrał wszystkie mecze w delegacji. 

 

- Wygrana z Olimpią znacznie przesunęła nas w tabeli. Teraz gramy z drużyną posiadającą dobrych i doświadczonych zawodników. Bruk-Bet Termalica zagra u siebie i będzie faworytem, natomiast my chcemy przełamać złą passę i zdobyć punkty w meczu wyjazdowym - tłumaczył Majewski. 

 

Obie drużyny mają na koncie jednakową liczbę punktów - 39. W rundzie jesiennej w spotkaniu pomiędzy obydwoma zespołami padł remis 1:1. Tym razem podział punktów nie usatysfakcjonuje ani jednych, ani drugich. Zwycięzca niedzielnego spotkania zbliży się na jeden punkt do strefy barażowej. 

 

Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn w Polsacie Sport. Początek o 15:00

MTu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze