Wiktor Putin odszedł z Bełchatowa. Rozwiązał kontrakt

Piłka nożna
Wiktor Putin odszedł z Bełchatowa. Rozwiązał kontrakt
Fot. Cyfrasport
Wiktor Putin odszedł z Bełchatowa.

Ukraiński pomocnik Wiktor Putin opuścił GKS Bełchatów. Kontrakt z podstawowym zawodnikiem GKS został rozwiązany za porozumieniem stron. To kolejny gracz, który odchodzi z klubu.

W niedzielę GKS Bełchatów poinformował, iż ukraiński pomocnik Wiktor Putin odszedł z klubu. Kontrakt z 25-letnim zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. To kolejny taki przypadek w bełchatowskim GKS. 

 

Skrzydłowy dołączył do drużyny wiosną 2019 roku. Przez półtora sezonu rozegrał w GKS 32 spotkania - w tym 21 w trwającym sezonie Fortuna 1 Ligi (zanotował dwie asysty). Wcześniej był zawodnikiem Wisły Sandomierz, Broni Radom, Energii Kozienice czy ukraińskich Chiłd-Lubomyr Stawiszcze oraz juniorów Dinama Kijów. 

 

Fortuna 1 Liga: GKS Jastrzębie bez trenera. 

 

„Viktorowi dziękujemy za te trzy ciekawe rundy i życzymy powodzenia w dalszej piłkarskiej przygodzie!” – czytamy na stronie klubu.

 

 

Wcześniej zespół opuścił 31-letni Marcin Grolik, kapitan drużyny, który rozwiązał kontrakt z winy klubu. Powodem były problemy finansowe GKS. Z Bełchatowa odszedł także trener Artur Derbin, który pod koniec maja również rozwiązał swój kontakt. Od przyszłego sezonu Derbin będzie szkoleniowcem GKS Tychy, Grolik natomiast dołączył do Olimpii Grudziądz, w której zdążył już nawet zadebiutować.

 

GKS Bełchatów w tabeli Fortuna 1 Ligi zajmuje obecnie dziesiąte miejsce.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze