Liga Mistrzów: Bayern Monachium rozpocznie przygotowania 20 lipca

Bayern Monachium rozpocznie przygotowania 20 lipca.

Piłkarze Bayernu Monachium 20 lipca rozpoczną przygotowania do pozostałych meczów Ligi Mistrzów. Pierwszego dnia wszyscy zawodnicy, w tym król strzelców Bundesligi Robert Lewandowski, przejdą testy na koronawirusa. Dopiero po wynikach wznowione zostaną zajęcia.

Tego samego dnia, czyli 20 lipca wszyscy piłkarze oraz sztab spotkają się jednak już na pierwszych wirtualnych zajęciach. Trzy dni później zostanie przeprowadzona druga seria badań na koronawirusa i po nich rozpoczną się zajęcia w małych grupach.

Niejasna przyszłość Jarosława Jacha. Raczej nie zostanie w Rakowie.

Od 26 lipca wszyscy mają się normalnie zbierać na treningi w klubie. Pierwszy pojedynek zaplanowany jest na 7 lub 8 sierpnia. Bawarczycy zagrają wtedy mecz rewanżowy 1/8 finału z Chelsea Londyn. Pierwsze spotkanie mistrzowie Niemiec wygrali 3:0.

W pierwszych zajęciach mają uczestniczyć także nowo zatrudnieni piłkarze - Leroy Sane, Tanguy Nianzou Kouassi i Alexander Nuebel. Żaden z nich nie będzie mógł wspomóc drużynę w Champions League, ale chodzi o proces integracji z zespołem.

Dawid Janczyk blisko nowego klubu.

Finałowy turniej z udziałem ośmiu najlepszych drużyn LM zaplanowany jest na 12-23 sierpnia w Lizbonie.

Bayern krajowe rozgrywki już zakończył. Został nie tylko mistrzem, ale i zdobył Puchar Niemiec.