Mateusz Gamrot i Norman Parke w Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Mateusz Gamrot i Norman Parke w Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Mateusz Gamrot i Norman Parke w Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Mateusz Gamrot i Norman Parke zmierzą się w sobotę na gali KSW 53, ale już w czwartek wystąpią w magazynie "Koloseum". Gośćmi Łukasza Jurkowskiego oraz Patrycji Zahorskiej będą również Martin Lewandowski oraz Przemysław Saleta. Transmisja w czwartek od 20.15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Gala KSW 53 zapowiada się fantastycznie. Według wielu ekspertów karta walk, jaką przygotowali Maciej Kawulski oraz wcześniej wspomniany Lewandowski, jest jedną z najlepszych w historii. Zobaczymy w akcji m.in. Borysa Mańkowskiego, Marcina Wrzoska, Tomasza Drwala, Romana Szymańskiego, Gracjana Szadzińskiego czy Michała Pietrzaka.

 

W walce wieczoru rękawice skrzyżują Gamrot oraz Parke. Będzie to ich trzecia konfrontacja. Pierwszą wygrał Polak, w drugiej nie otrzymaliśmy rozstrzygnięcia (no-contest po nieumyślnych faulach mistrza). Kto tym razem będzie mógł się cieszyć? Wiemy, że obaj zawodnicy za sobą nie przepadają, więc atmosfera może być napięta.

 

Zobacz także: Oto karta walk KSW 53

 

W studiu pojawi się też współwłaściciel KSW. Lewandowski opowie o sile zbliżającej się rozpiski. Jaka walka może skraść show? Gdzie można szukać niespodzianek? Z pewnością poznamy wiele ciekawych odpowiedzi.

 

Porozmawiamy też o zmianach, jakie pandemia koronawirusa wprowadziła do sportów walki. Opowie o tym Przemysław Saleta - ekspert Polsatu Sport.

Prowadzący: Łukasz Jurkowski, Patrycja Zahorska. 
Goście: Mateusz Gamrot, Norman Parke, Martin Lewandowski, Przemysław Saleta.

Transmisja w czwartek od 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie