Projekt Wojownik wraca po przerwie

Sporty walki
Projekt Wojownik wraca po przerwie
fot. materiały prasowe
Projekt Wojownik wraca po przerwie

Multimedalista mistrzostw świata i Europy w grapplingu, mistrz polskiej federacji Babilon MMA w wadze półśredniej Daniel Skibiński poprowadzi 24 edycję zajęć edukacyjno-sportowych „Projekt Wojownik” dla weteranów, rodzin poległych i żołnierzy Wojska Polskiego. Gospodarzem lipcowego spotkania będzie 7 Brygada Obrony Wybrzeża w Słupsku.

Po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z COVID-19 weterani wracają na matę by trenować sporty walki pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników. Skibiński jest wychowankiem legendarnego klubu Ankos MMA Poznań. Jego zasadniczym stylem walki są zapasy i grappling, ale doskonale radzi sobie także w stójce, w technika kickbokserskich i bokserskich.

 

KSW 53: Karta walk


Daniel Skibiński jest mistrzem Europy w grapplingu NO-GI, wicemistrzem świata, mistrzem Wielkiej Brytanii a także zwycięzcą programu reality-show „MMaster”. W 2018 roku wywalczył mistrzostwo jednej z największych polskich federacji mieszanych sztuk walki Babilon MMA i według portalu Ranking MMARocks, zajmuje drugie miejsce w polskim rankingu wagi półśredniej.


Zajęcia odbędą się zgodnie z ostatnimi zaleceniami resortu zdrowia oraz z ograniczeniami wprowadzonymi w jednostce wojskowej w związku z koronawirusem.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze