Tak wygląda twarz Mustafiego po kopnięciu przez Vardy'ego (ZDJĘCIE)

Shkodran Mustafi kończył spotkanie z uszkodzoną głową

Shkodran Mustafi zakończył spotkanie z Leicester City z opatrzoną szwami twarzą. Obrońca Arsenalu pod koniec pierwszej połowy został przypadkowo kopnięty przez Jamiego Vardy'ego. Po meczu wrzucił do sieci zdjęcie opatrzone wymownym komentarzem.

Arsenal prowadził do przerwy 1:0 po bramce Gabończyka Aubameyanga, będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Pierwszą część gry londyńczycy zakończyli jednak w pechowy sposób, a konkretnie pecha miał Shkodran Mustafi. Niemiecki obrońca w 42. minucie został boleśnie kopnięty przez Jamiego Vardy'ego.

Serie A: Wojciech Szczęsny wpuścił cztery gole. Juventus pokonany

Zawodnik Kanonierów został bardzo dokładnie opatrzony przez sztab medyczny Arsenalu, po tym jak na jego twarzy pojawiła się krew. Dzięki temu mógł wrócić na murawę i dokończyć spotkanie. W drugiej połowie dostał nawet żółtą kartkę.

Trener gospodarzy z Londynu Mikel Arteta domagał się z kolei czerwonego kartonika dla Vardy'ego za faul z końcówki pierwszej połowy. Chris Kavanagh nie zinterpretował jednak zagrania napastnika Leicester jako celowego. Za to w drugiej połowie wyciągnął czerwoną kartkę po analizie wideo faulu Eddiego Nketiaha. Osłabiony Arsenal stracił w końcówce bramkę i cenne zwycięstwo.

Remis 1:1 skomentował w mediach społecznościowych właśnie Mustafi, który załączył wymowne zdjęcie. - Nie ma nic bardziej bolesnego niż brak wygranej w meczu, w którym zasłużyło się na triumf - napisał niemiecki obrońca.

Arsenal traci na cztery kolejki przed końcem 9 punktów do Leicester.