KSW 53: Awantura w studiu Polsatu Sport! Mateusz Gamrot chce przejąć wypłatę Normana Parke'a

Sporty walki
KSW 53: Awantura w studiu Polsatu Sport! Mateusz Gamrot chce przejąć wypłatę Normana Parke'a
fot. Polsat Sport

Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) i Norman Parke (28-6-1-1NC, 4 KO, 12 Sub) pojawili się w studiu Polsatu Sport przed galą KSW 53, która odbędzie się już w najbliższą sobotę. W magazynie "Koloseum" doszło do dużej awantury pomiędzy zawodnikami, a tym razem poszło... o pieniądze.

Już pod koniec swojej wizyty w magazynie "Koloseum" Mateusz Gamrot zwrócił się z zapytaniem do Normana Parke'a. - Jak nie zrobisz wagi dajesz mi 100 procent gaży, jak zrobisz - dajemy świetną walkę w sobotę - stwierdził "Gamer".

 

Za pierwszym razem Polak nie dostał bezpośredniej odpowiedzi. - Liczysz, że nie zrobię wagi, jak ostatnim razem? Chcesz moją kasę? Potrzebujesz jej? - zapytał prowokacyjnie Irlandczyk z Północy.

 

- Nie potrzebuje jej, to będzie po prostu uczciwe - odpowiedział Gamrot. Następnie w studiu usłyszeliśmy kilkanaście sekund niekończącej się wypowiedzi Parke'a, który nie dał dojść do słowa "Gamerowi". Z kolei Polak nalegał na to, żeby jego rywal wyraził się jasno w sprawie gaży.

 

Gala KSW 53: Reborn w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

 

W pewnym momencie uzyskał nawet odpowiedź twierdzącą, ale po chwili Parke zreflektował się. - 100 procent? Upadłeś na głowę? Mi dobrze płacą, ale Tobie chyba gorzej. Nie. Nic ci nie dam. Może dostaniesz coś od Borysa - powiedział zawodnik rodem z Irlandii Północnej.

 

 

W tym momencie prowadzący program Łukasz Jurkowski chciał zaprosić widzów na reklamy, ale zawodnicy, którzy w sobotni wieczór zmierzą się po raz trzeci w klatce KSW, nie zamierzali dać za wygraną. Gamrot chciał nawet zabrać pas należący do Parke'a, ale ten szybko przytulił swoją własność. Chwilę później w studiu Polsatu Sport wywołała się jeszcze większa awantura. Nie pomogło nawet wkroczenie Martina Lewandowskiego, który stanął pomiędzy "kogutami".

 

Jak wyglądała dalsza część awantury? Zobaczcie w załączonym materiale wideo.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze