Kamil Wilczek znów strzela. Zdobył pierwszą bramkę w lidze tureckiej

Kamil Wilczek zadebiutował w Goeztepe pod koniec stycznia. Pierwszego gola strzelił w lipcu

Kamil Wilczek zdobył bramkę z rzutu karnego dla Goeztepe SK w zremisowanym 2:2 meczu z MKE Ankaragucu SK w 31. kolejce tureckiej ekstraklasy piłkarskiej. To pierwszy gol polskiego napastnika w tym zespole. 32-letni Wilczek strzelił gola na 1:1 w 26. minucie. Został zmieniony w 80.

W zespole Ankaragucu całe spotkanie rozegrał Michał Pazdan, Daniel Łukasik grał do 54. minuty i został ukarany żółtą kartką, a Konrad Michalak znalazł się poza kadrą.

Goeztepe SK w tabeli tureckiej ekstraklasy zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 39 punktów. Ankaragucu jest 18., czyli ostatnie. Punktów ma 26.

La Liga: Barcelona wygrała po mękach. Espanyol spada z ligi

Od stycznia 2016 roku Wilczek występował w Broendby IF. Wcześniej grał m.in. w barwach Piasta Gliwice, w którym w sezonie 2014/2015 został królem strzelców Ekstraklasy. Krótko był też we włoskim Carpi, a zimą podpisał kontrakt z Goeztepe. W reprezentacji Polski rozegrał trzy mecze.