Michał Syrowatka kontra Oskari Metz na gali Babilon Promotions

Sporty walki
Michał Syrowatka kontra Oskari Metz na gali Babilon Promotions
fot. Cyfrasport
Michał Syrowatka (z lewej) na gali Babilon Promotions 31 lipca zmierzy się z Oskarim Metzem z Finlandii.

W czwartkowym programie "Koloseum" ogłoszona została kolejna walka Michała Syrowatki. Polski pięściarz zmierzy się 31 lipca na gali grupy Babilon Promotions z reprezentantem Finlandii Oskarem Metzem.

- Gorący news ze świata boksu. 31 lipca na gali Babilon ponownie do ringu wejdzie Michał Syrowatka, a my znamy już jego rywala. Będzie nim niepokonany do tej pory w jedenastu pojedynkach Fin, Oskari Metz. Już teraz zapraszamy na galę Babilon. Nie trzeba jej specjalnie reklamować, bo tam zawsze dzieje się dużo - zaznaczył na antenie Polsatu Sport Extra współprowadzący program "Koloseum" Łukasz Jurkowski.

 

Zobacz także: Gamrot: Pracowałem ciężko każdego dnia

 

Syrowatka to pięściarz kategorii junior półśredniej, który na swoim koncie ma m.in. pas mistrza WBF w wadze super-lekkiej - zdobyty 22 grudnia 2013 roku na gali w Radomiu. Wówczas pokonał reprezentanta Francji, Aboubekera Bechelaghema. 32-latek urodzony w Ełku ma także na swoim koncie złote i srebrne medale mistrzostw Polski w boksie amatorskim. Jego rekord w boksie zawodowym to 22 zwycięstw (7 KO) oraz trzy porażki (3 KO). Ostatni pojedynek stoczył 29 listopada minionego roku, kiedy to wygrał z Atillą Kayabasim jednogłośną decyzją sędziów.

 

Metz to 28-latek rodem z Finlandii, który na swoim koncie ma 11 zawodowych walk i status niepokonanego pięściarza. Cztery pojedynki zwyciężył przez KO, a ostatni raz rękawice skrzyżował 23 listopada 2019 roku, kiedy to zmierzył się z Vitaliim Maksymivem, wygrywając na punkty.

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze