Fortuna 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W piątkowym wieczornym meczu 31. kolejki Fortuna 1 Ligi, Zagłębie Sosnowiec podejmie na własnym terenie Wartę Poznań. Obie drużyny po serii trzech spotkań bez zwycięstwa potrzebuję trzech punktów, aby zrealizować swoje cele. Relacja na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań na Polsatsport.pl.

W ostatnich meczach zarówno Zagłębie, jak i Warta skomplikowały swoje sytuacje w ligowej tabeli. Zagłębie przez chwilę było bliskie, aby powalczyć o miejsce dające możliwość gry w barażach, ale kolejne wyniki to uniemożliwiły. Warta z kolei przegrała dwa mecze z rzędu i do drugiej PGE Stali Mielec traci już aż 5 punktów. W Poznaniu mają nadzieję, że w piątek wyniki ułożą się w taki sposób, że jeszcze realnie będzie można myśleć o bezpośrednim awansie.

 

Pogrążona w kryzysie Warta postara się przełamać w starciu z równie słabo dysponowanym Zagłębiem. Brak zwycięstwa w tym meczu będzie oznaczać, że gości po tej kolejce może "dogonić" Radomiak Radom w liczbie punktów. "Chłopcy znad Brynicy" również nie mogą pozwolić sobie na porażkę lub remis. Jakakolwiek strata punktów przybliży ich bowiem do strefy spadkowej.

 

W tym sezonie w spotkaniu rozgrywanym w Grodzisku Wielkopolskim lepsze okazało się Zagłębie. Ekipa z Sosnowca pokonała 19 października zeszłego roku Wartę 3:2. Jaki wynik padnie tym razem? Odpowiedź już wieczorem.

 

Relacja na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:10.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze