KSW 53: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
KSW 53: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
Facebook/KSW
W trakcie ważenia ponownie może być gorąco na linii Gamrot-Parke.

W sobotę odbędzie się gala KSW 53. Będzie to pierwsza gala organizacji od wybuchu pandemii COVID-19. Zanim jednak zawodnicy wejdą do klatki, w piątek o godzinie 18 pojawią się na oficjalnej ceremonii ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W walce wieczoru zmierzą się Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) i Norman Parke (28-6-1-1NC, 4 KO, 12 Sub). Będzie do trzecie starcie tych zawodników. Pierwszy pojedynek wygrał "Gamer", natomiast druga walka została ogłoszona jako No Contest. Obaj zawodnicy nie przepadają za sobą, co zapowiada emocje zarówno podczas ważenia, jak i dzień później w klatce. 

 

Co-main eventem gali KSW 53 będzie pojedynek Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub) z Borysem Mańkowskim (20-8-1, 3 KO, 8 Sub). W tym przypadku również mamy do czynienia z wzajemną niechęcią obu fighterów. Dla Mańkowskiego będzie to powrót po kilku latach do kategorii lekkiej. 

 

Zobacz też: Analiza techniki Mateusza Gamrota. "Gamer" niczym "Dagestański Orzeł"

 

Ponadto na gali zobaczymy jeszcze sześć innych walk. Ciekawie zapowiadają się starcia Tomasza Drwala (21-5-1, 13 KO, 5 Sub) z Łukaszem Bieńkowskim(5-3, 2 KO)  oraz Andrzeja Grzebyka (16-3, 9 KO, 3 Sub) z Tomaszem Jakubcem (10-2, 4 KO, 1 Sub). 

 

Transmisja z ceremonii ważenia o godzinie 18:00 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl 

MTu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze