KSW 53: Mateusz Gamrot i Norman Parke wskazali swoje mocne i słabe strony przed walką

Sporty walki
KSW 53: Mateusz Gamrot i Norman Parke wskazali swoje mocne i słabe strony przed walką
fot. Facebook.com / KSW
Norman Parke (28-6-1-1NC, 4 KO, 12 Sub) i Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) wypowiedzieli się w magazynie "Koloseum" na temat swoich mocnych i słabych stron przed sobotnią walką podczas gali KSW 53.

Norman Parke (28-6-1-1NC, 4 KO, 12 Sub) i Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) wypowiedzieli się w magazynie "Koloseum" na temat swoich mocnych i słabych stron przed sobotnią walką podczas gali KSW 53. Ze strony zawodnika z Irlandii Północnej pojawiły się zarzuty do rywala o częste faule i nieczyste zagrania. Gamrot nie pozostał dłużny sugerując, że przeciwnikowi brakuje szybkości.

Norman Parke: Gamrot walczy bardzo inteligentnie. Nawet w trudnych momentach potrafi dyktować warunki i bić się w płaszczyźnie, która mu odpowiada. Umie świetnie zaatakować nogi i zejść do parteru. Wie jak walczyć na chwyty. Dobrze odnajduje się w ju-jitsu. Jego słabością jest nieumiejętność wytrzymywania presji. Boi się twardej walki w stójce. Walczy nieczysto i często fauluje. Jestem od niego silniejszy psychicznie.

 

Starcie Parke'a z Gamrotem będzie już ich trzecim pojedynkiem. Pierwszy wygrał Polak, w rewanżu nie doszło do rozstrzygnięcia. Parke potwierdził swoją klasę pokonując Borysa Mańkowskiego i zdobywając pas w ostatniej walce z Marcinem Wrzoskiem.

 

KSW 53: Awantura w studiu Polsatu Sport! Mateusz Gamrot chce przejąć wypłatę Normana Parke'a

 

Mateusz Gamrot: Nie zgadzam się z zarzutami o to, że celowo faulowałem. To były czyste przypadki. Jeżeli chodzi o atuty Parke'a, to na pewno ma mocną głowę i potrafi przyjąć wiele ciosów. Nie cofa się i cały czas wymusza presję. Dobrze broni się w zapasach. Jego szybkość i dynamika nie jest już taka jak kiedyś i będę chciał to wykorzystać.

 

Cały fragment magazynu "Koloseum" w załączonym materiale wideo. 

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze