KSW 53: Zakulisowe spotkanie Gamrota i Parke'a. Gorąco było nie tylko w studiu! (WIDEO)

Sporty walki
KSW 53: Zakulisowe spotkanie Gamrota i Parke'a. Gorąco było nie tylko w studiu! (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Między zawodnikami walki wieczoru KSW 53 iskrzy od dawna.

Gośćmi magazynu "Koloseum" byli bohaterowie walki wieczoru gali KSW 53, czyli Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) i Norman Parke (28-6-1-1NC, 4 KO, 12 Sub). Panowie nie kryją niechęci do siebie, co było widać w programie. Między zawodnikami doszło do spięcia, które mogło zakończyć się bójką. Gorąco było jednak nie tylko w studiu...

Początek programu nieoczekiwanie był bardzo spokojny. Zawodnicy rozmawiali bez złych emocji. Awantura wybuchła jednak pod koniec, kiedy Gamrot zapytał swojego rywala o pieniądze. Polak chciał, by Parke zadeklarował, że odda sto procent gaży, jeśli nie zmieści się w limicie wagowym.

 

Za pierwszym razem Gamrot nie otrzymał jasnej odpowiedzi. - Liczysz, że nie zrobię wagi, jak ostatnim razem? Chcesz moją kasę? Potrzebujesz jej? - zapytał prowokacyjnie Irlandczyk z Północy.

 

Zdaniem Polaka oddanie zakontraktowanych pieniędzy byłoby w tej sytuacji uczciwe. Rywal jednak zupełnie się z nim nie zgodził. - 100 procent? Upadłeś na głowę? Mi dobrze płacą, ale Tobie chyba gorzej. Nie, nic ci nie dam. Może dostaniesz coś od Borysa - powiedział.

 

KSW 53: Karta walk

 

Prowadzący program Łukasz Jurkowski chciał przerwać dyskusję reklamami, lecz zawodnicy nie mieli zamiaru jej zakończyć. Gamrot postanowił zabrać sobotniemu przeciwnikowi pas leżący na stoliku w studiu, jednak fighter z Irlandii Północnej szybko zabrał go i przytulił do siebie. Sytuacja ta wywołała obustronną lawinę słowną i niewiele brakowało, by doszło do rękoczynów.

 

Do studia musiał wkroczyć jeden z włodarzy KSW Martin Lewandowski, by wraz z "Jurasem" rozdzielić rozwścieczonych zawodników. Sytuację udało się opanować, lecz do momentu opuszczenia przez obu Panów siedziby Polsatu trzeba było mieć na nich oko. Nawet przy drzwiach wyjściowych nie oszczędzali sobie uszczypliwości.

 

 

Zakulisowe fragmenty spotkania Gamrota i Parke'a w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze