Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - PGE Stal Mielec. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz kontra PGE Stal Mielec. Takie starcie zobaczą kibice w Nowym Sączu w 30. kolejce Fortuna 1 Ligi. Czy sądeczanie pod wodzą nowego duetu trenerskie ograją kandydata do awansu? Relacja i wynik na żywo od 17:40.

PGE Stal na cztery kolejki przed końcem znajduje się w dobrej sytuacji. Mielczanie celują w utrzymanie lokaty, dającej bezpośrednią promocję do Ekstraklasy. Dwukrotny mistrz Polski może pochwalić się najszczelniejszą defensywą w całej stawce, która dopuściła do utraty jedynych 28 bramek. W wyjazdowych spotkaniach "Biało-Niebiescy" ponieśli sześć porażek.

 

Sandecja po restarcie rozgrywek nie wygrała jeszcze meczu przed własną publicznością. Jedyne dwa zwycięstwa piłkarze z Nowego Sącza odnieśli na wyjazdach na początku czerwca, a na trzy punkty czekają już prawie miesiąc. Słaba postawa kosztowała posadę Tomasza Kafarskiego, który po dwóch latach pożegnał się z "Sączersami". Zadanie utrzymania się w Fortuna 1 Lidze powierzono duetowi Piotr Świerczewski - Marcin Jałocha.

 

Ekipa z Mielca w ostatnich latach była częstym gościem w Nowym Sączu, ale żaden z wyjazdowych meczów z Sandecją nie zakończył się dla niej pomyślnie. Dlatego PGE Stal będzie walczyła o przełamanie złej passy.

 

Relacja i wynik na żywo od 17:40.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze