Fortuna 1 Liga: Przedsmak KSW w Tychach! Piłkarz zalany krwią (WIDEO)

Wiktor Żytek wyglądał po ciosie łokciem niczym rasowy zawodnik MMA.

Do groźnej sytuacji doszło pod koniec pierwszej połowy w meczu GKS Tychy z Puszczą Niepołomice. W sobotnim spotkaniu Fortuna 1 Ligi krwią zalał się Wiktor Żytek.

Żytek odniósł kontuzję po starciu z jednym z rywali. Został trafiony w twarz, na której po chwili znalazła się krew. Pomocnik musiał na chwilę opuścić murawę, ale po chwili na nią wrócił - już z opatrunkiem na głowie.

Do przerwy kibice nie zobaczyli goli na stadionie w Tychach. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w obecnym sezonie padł wynik 2:1 dla ekipy z Niepołomic.

W aktualnych rozgrywek 26-letni Żytek jest podstawowym pomocnikiem Puszczy. Pochodzący z Łodzi piłkarz rozegrał 28 meczów. Strzelił w nich dwa gole i dorzucił cztery asysty.