KSW 53: Gamrot zmasakrował Parke'a! Lekarz przerwał walkę (WIDEO)

Sporty walki
KSW 53: Gamrot zmasakrował Parke'a! Lekarz przerwał walkę (WIDEO)
fot. Polsat Sport
KSW 53: Gamrot zmasakrował Parke'a! Lekarz przerwał walkę (WIDEO)

Mateusz Gamrot (16-0-1NC, 5 KO, 4 Sub) znowu lepszy od Normana Parke'a (28-7-1-1NC, 4 KO, 12 Sub)! "Gamer" konsekwentnie rozbijał swojego rywala podczas walki wieczoru gali KSW 53 i sędzia przerwał pojedynek w trzeciej rundzie.

Stawką walki nie był pas mistrzowski, gdyż Parke nie zmieścił się w limicie kategorii lekkiej. Pojedynek rozpoczął się od wymian w stójce, gdzie celniej trafiał Gamrot. Zawodnik Czerwonego Smoka miał w tej płaszczyźnie przewagę i to na jego korzyść sędziowie z pewnością na jego korzyść zapisali premierowe starcie.

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 53: Kolejny nokaut! Sowiński rozbił Szadzińskiego w pierwszej rundzie (WIDEO)

 

Druga runda również była popisem w stójce "Gamera". Polak trafiał celniej, umiejętnie zmieniał pozycję i dołożył do swojego repertuaru ciosy łokciami. Parke był już mocno rozbity i prawe oko zawodnika z Irlandii Północnej było już zamknięte. W jednej z akcji Gamrot... włożył palec w oko rywala, ale Parke był w stanie kontynuować pojedynek.

 

Trzecia runda miała identyczny przebieg. Gamrot uderzał, Parke się bronił - niezbyt skutecznie. Kolejne ciosy dochodziły do jego głowy, a Polak częstował go skutecznymi kombinacjami. Na niecałe dwie minuty przed końcem trzeciego starcia sędzia ringowy podjął decyzję o tym, że lekarz musi obejrzeć twarz Parke'a. Decyzja mogła być jedna - koniec walki!

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 53: Wielki powrót Drwala! Legenda wygrywa przed czasem (WIDEO)

 

Walka na KSW 53 była trzecią Gamrota i Parke'a. Pierwszą wygrał Polak, a druga zakończyła się bez werdyktu przez faul przedstawiciela Czerwonego Smoka.

 

 

Mateusz Gamrot (16-0-1NC, 5 KO, 4 Sub) pokonał Normana Parke'a (28-7-1-1NC, 4 KO, 12 Sub) przez TKO w trzeciej rundzie (przerwanie przez lekarza).

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie