KSW 53: Wielki powrót Drwala! Legenda wygrywa przed czasem (WIDEO)

Sporty walki

Tomasz Drwal (22-5-1, 14 KO, 5 Sub) znowu zwycięski! Legendarny zawodnik MMA pokonał Łukasza Bieńkowskiego (5-4, 2 KO) na gali KSW 53. Zawodnik z Krakowa wygrał przed czasem, kończąc pojedynek w drugiej rundzie ciosami w parterze.

Walka rozpoczęła się od spokojnych wymian w stójce. Bieńkowski był nieco bardziej agresywny, ale na kilkadziesiąt sekund przed końcem Drwal obalił rywala i z góry kontrolował rywala. Mimo wszystko wydaje się, że na przestrzeni całej rundy lepszy był zawodnik z Legionowa, który aktywnie atakował między innymi niskimi kopnięciami.

W drugiej rundzie agresywniej ruszył Drwal, który szybko znalazł się na górze. Wykorzystywał korzystną pozycję do zadawania licznych ciosów. Bieńkowski nie był w stanie wydostać się z takiego ułożenia i po kolejnych uderzeniach Drwala sędzia przerwał pojedynek!

Drwal po raz ostatni w KSW walczył w 2015 roku. Na gali z numerem 31 przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Michałem Materlą. Długą przerwę miał też Bieńkowski, nieaktywny od lutego 2018 roku.

Tomasz Drwal (22-5-1, 14 KO, 5 Sub) pokonał Łukasza Bieńkowskiego (5-4, 2 KO) przez TKO w drugiej rundzie.