Gamrot o walce z Mańkowskim: Jeśli dostaniemy po dwa miliony na głowę, to będziemy się rąbać

Sporty walki
Gamrot o walce z Mańkowskim: Jeśli dostaniemy po dwa miliony na głowę, to będziemy się rąbać
fot. Polsat Sport
Gamrot o walce z Mańkowskim: Jeśli dostaniemy po dwa miliony na osobę – wychodzimy do klatki i walczymy.

Dwóch fighterów z Czerwonego Smoka w jednej walce? Mateusz Gamrot (16-0-1NC, 5 KO, 4 Sub) nie wykluczył starcia z Borysem Mańkowskim (21-8-1, 3 KO, 8 Sub). - Jeśli dostaniemy po dwa miliony na głowę, to wyjdziemy do klatki i będziemy się rąbać – powiedział w rozmowie z reporterem Polsatu Sport Igorem Marczakiem.

Podczas sobotniej gali KSW 53 Gamrot rozbił Normana Parke'a (28-7-1-1NC, 4 KO, 12 Sub), a sędzia przerwał pojedynek już w trzeciej rundzie. Wcześniej irlandzki gwiazdor nie zbił wagi do limitu kategorii lekkiej.

 

- Nawet gdyby nie zrobił pięciu, siedmiu czy dziesięciu kilogramów i tak wyszedłbym do tej walki – stwierdził „Gamer”, który przyznał że wziąłby udział w pojedynku nawet z zawodnikiem wagi ciężkiej.

 

- Norman wygrywał ze wszystkimi Polakami w mojej kategorii i mówiło się, że ze mną też wygra. Myślę, że w sobotę wszystkim zamknąłem oczy i usta, nie tylko we Polsce, ale i na całym świecie - dodał.

 

Zobacz także: KSW 53: Konflikt Parke'a z Gamrotem zażegnany. "Stormin" spełnił prośbę "Gamera" i przeprosił

 

"Jeśli dostaniemy po dwa miliony na osobą – wychodzimy do klatki"

 

Co dalej? Pojedynek z innym zawodnikiem Czerwonego Smoka? Gamrot nie wykluczył starcia z Mańkowskim, z którym od lat ma przyjacielskie stosunki.

 

- Mam ostateczną stawkę. Jeśli dostaniemy po dwa miliony na głowę, to wyjdziemy do klatki i skrzyżujemy rękawice – zapewnił.

 

Podczas gali KSW 53 Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska (14-7, 5 KO, 3 Sub) przez jednogłośną decyzję sędziów. Było to jego drugie zwycięstwo z rzędu - wcześniej poddał Vaso Bakocevicia na gali KSW 51 w Zagrzebiu.

 

Całość w załączonym materiale wideo.

 

AgB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze