Jacek Zieliński pod wrażeniem Bartosza Slisza: Świetny transfer Legii!

Piłka nożna
Jacek Zieliński pod wrażeniem Bartosza Slisza: Świetny transfer Legii!
Fot. Cyfrasport
Bartosz Slisz to świetny transfer - powiedział dyrektor Akademii Legii Warszawa Jacek Zieliński.

Bartosz Slisz to świetny transfer. Z meczu na mecz będziemy przekonywać się jaki ma potencjał - powiedział dyrektor Akademii Legii Warszawa Jacek Zieliński, który był gościem Cafe Futbol.

„Wierzę, że pozyskanie Slisza będzie pod wieloma względami przełomowe. Cieszę się, że wyjątkowa transakcja dotyczy młodego polskiego piłkarza i odbywa się na rynku wewnętrznym. Slisz w Legii będzie miał nie tylko możliwość dalszego rozwoju sportowego, ale zdobędzie też bezcenne doświadczenie walki o najwyższe cele i oswoi się z presją z tym związaną. Jestem pewien, że zyska na tym nie tylko Legia, ale także cała liga” - powiedział po rekordowym transferze Bartosza Slisza Dariusz Mioduski. Właściciel i prezes Legii wyłożył za pomocnika Zagłębia Lubin aż 1,5 mln euro! Teraz młodego zawodnika chwalił Jacek Zieliński, który był gościem Cafe Futbol.

 

„Nie chcę chłopaka za bardzo chwalić, ale to piłkarz, który nie tylko biega po boisku, ale także myśli. Jest dobrze wyszkolony technicznie, jest też gotowy mentalnie. Nie wiem czy pamiętacie te fragmenty z Krakowa, jego złość, jego zaangażowanie przy 0:2. Był jednym z najbardziej aktywnych zawodników Legii, próbował być w każdej części boiska. To świetny transfer i z meczu na mecz będziemy przekonywać się jaki ma potencjał – powiedział dyrektor Akademii Legii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Skowronek: Chcemy zostawić dobre wrażenie.

 

"Wejście Slisza było niełatwe. Wszedł na boisko w pierwszej połowie, w miejsce kontuzjowanego Andre Martinsa. Mi się wydawało, że on potrafi "dziubnąć" piłkę, wyłuskać ją. I myślę, że był jednym z najlepszych piłkarzy meczu z Cracovią. Slisz fajnie się prezentował. Patrzę w InStat Index i... on ma 351! Absolutnie najwyższy wynik, wyższy od Waleriana Gwilii, wyższy od innych piłkarzy. Konsekwencja budowy takiego zawodnika może zaowocować świetnym piłkarzem do środka pola" - dodał ekspert Cafe Futbol, Roman Kołtoń z "Prawdy Futbolu".

 

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie