Świątek, piątek i niedziela. Robert Lewandowski nietypowo trenuje nawet na urlopie

Piłka nożna
Świątek, piątek i niedziela. Robert Lewandowski nietypowo trenuje nawet na urlopie
fot. PAP/EPA
Robert Lewandowski odpoczywa na urlopie przed wznowieniem rozgrywek Ligi Mistrzów.

Dzień lenia? To pojęcie jest obce Robertowi Lewandowskiemu. Napastnik Bayernu Monachium podczas urlopu nie próżnuje. Pochwalił się swoim fanom, jak wyglądał jego nietypowy nocny trening.

Piłkarze z Bawarii wyjechali na zasłużone wakacje, po tym jak sięgnęli po mistrzostwo i Puchar Niemiec. Na wywczasy wybrał się również najlepszy strzelec monachijskiej ekipy - Robert Lewandowski.

 

Premierowy trening Sane w Monachium!

 

Król strzelców Bundesligi podczas 13-dniowego urlopu pozostaje cały czas aktywny fizycznie. Niedzielnego wieczoru postanowił odbyć nietypowy trening... nocą. Podparł się rękami o trawiaste podłoże, po czym zaczął wspinać się nogami po ścianie. Całe ćwiczenie zakończył staniem na rękach.

 

Po krótkim odpoczynku z żoną Anną Lewandowską oraz córkami wróci do Monachium, gdzie będę go czekać przygotowania do restartu Ligi Mistrzów. 8 sierpnia wraz z klubowymi kolegami rozegra rewanżowe spotkanie 1/8 finału Champions League. W nim Bawarczycy zmierzą się na Fussball Arena z Chelsea. W pierwszym spotkaniu zespół Hansa-Dietera Flicka wygrał na Stamford Bridge 3:0.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze