Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W 32. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice podejmie Stomil Olsztyn. Spotkanie zespołów w środku tabeli, będzie szansą na poprawienie swojej pozycji na koniec sezonu. Chociaż obie drużyny walczą przed spadkiem, dobry wyniki w ostatnich kolejkach mogłyby dać im nawet prawo gry w barażach. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W ostatnich dwóch kolejkach zespoły zaprezentowały się zupełnie odmiennie. Puszcza zainkasowała komplet punktów, natomiast Stomil poniósł dwie porażki. Dzięki swojej dobrej postawie piłkarze z Niepołomic znaleźli się na dziewiątym miejscu i znacząco oddali od siebie widmo spadku. W Olsztynie wciąż drżą o ligowy byt. Jedno „oczko” przewagi nad Olimpią Grudziądz to wciąż za mało, by bezpiecznie myśleć nad kolejnym sezonem.

 

Szansą na korzystny wynik dla Stomilu, może być słaba dyspozycja „Żubrów” przed własną publicznością. Puszcza przyzwyczaiła, że jest niesamowicie groźna na wyjeździe, z kolei u siebie po raz ostatni wygrała w kolejce. Zawodnicy Adam Majewskiego mają zatem dobrą okazję na przełamanie. Na trzy punkty z obcego terenu czekają od 25 listopada.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn od godziny 18 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie