Pogoń Siedlce - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

W niezwykle ważnym dla losów awansu spotkaniu 32. kolejki II Ligi Pogoń Siedlce podejmuje GKS Katowice. Katowiczanie walczą wciąż o bezpośredni awans do Fortuna 1 Ligi, a ekipa z Siedlec po dwóch wygranych z rzędu jest bardzo blisko strefy barażowej. Relacja i wynik na żywo z meczu Pogoń Siedlce - GKS Katowice od 17:00.

Podobnie jak w Fortuna 1 Lidze, rywalizacja o awans na trzecim szczeblu rozgrywkowym jest niezwykle zacięta. W grze o baraże wciąż jest znajdujący się w strefie spadkowej Znicz Pruszków. Pogoń Siedlce, która w środowe popołudnie podejmie GKS Katowice, zajmuje siódme miejsce z dwupunktową stratą do lokaty barażowej. Siedlczanie nie mogą być jednak pewni utrzymania, bo nad Zniczem mają jedyne dwa oczka przewagi.

Ostatnie dwa mecze znacząco poprawiły ich pozycję w tabeli, bowiem siedlczanom udało się wygrać z dwoma kandydatami do awansu - Widzewem oraz Górnikiem Łęczna. W obydwu przypadkach podopieczni Bartosza Tarachulskiego przegrywali po 45 minutach, ale po przerwie udawało im się wbić faworytom po trzy bramki. Dlatego katowiczanie muszą się mieć na baczności szczególnie w drugiej połowie.

GieKSa przystępuje do meczu na trzeciej pozycji w tabeli po remisie z bezpośrednim rywalem do awansu - Widzewem. Ekipa z Katowic prowadziła po golu Szymona Kiebzaka, ale trafienie Daniela Tanżyny dało łodzianom cenny punkt. Do składu na starcie z siedlczanami wracają Arkadiusz Woźniak i Łukasz Wroński. Za kartki pauzować będzie Danian Pavlas.

Relacja i wynik na żywo z meczu Pogoń Siedlce - GKS Katowice od 17:00.