UFC 4: Data premiery i okładka. Jest pierwszy zwiastun gry

E-sport
UFC 4: Data premiery i okładka. Jest pierwszy zwiastun gry
fot. Twitter/EASPORTSUFC
Data premiery UFC 4 jest planowana na 14 sierpnia tego roku.

Znamy datę premiery UFC 4. Gra produkowana przez firmę EA Sports ujrzy światło dzienne 14 sierpnia. W najnowszą odsłonę gry o sportach walki będą mogli sprawdzić użytkownicy konsoli PlayStation 4 oraz Xbox One. Są nowe tryby rozgrywki, a także nowa okładka z gwiazdami amerykańskiej organizacji.

Nowe lokalizacje oraz okładka

EA Sports oficjalnie potwierdziło kolejną edycję gry UFC. Nowe wydanie będzie zawierało dotychczasowe tryby walki, ale również nowe scenerie. Oprócz dotychczasowych aren, na których odbywały się gale, gracz będzie miał do wyboru klatkę na podwórku, Kumite, UFC Apex oraz Action Avenue. Poznaliśmy także bohaterów okładki. Będą nimi Jorge Masvidal oraz Israel Adesanya.

 

 

Unikatowe postacie

W grze nie zabraknie także unikatowych postaci, które do tej pory nie kojarzyły się z MMA. W UFC 4 gracz będzie mógł wcielić się w gwiazdy światowego boksu, ponieważ w rozgrywce do wyboru będą dostępni Anthony Joshua oraz Tyson Fury. We wcześniejszych edycjach EA Sports umieściło innego znanego boksera Mike'a Tysona.

Nowe tryby i rozbudowana kariera

Nowe kombinacje ciosów to jedna z większych zalet nowej produkcji. Poprawione zostaną starcia w klinczu oraz technika obaleń. Innowacyjny system obaleń i poddań ma zapewnić jeszcze większy realizm gry w parterze. Ponadto użytkownicy PS4 oraz Xboxa dostaną ponad 1600 nowych elementów wyposażenia, oraz 120 nowych sposób wyrażania emocji.

 

Jak zawsze producenci wzbogacili tryb kariery. Miłośnicy UFC będą mogli poprowadzić swoją anonimową postać od początku jej przygody z MMA do walki o tytuł mistrza organizacji. Postać sterowana przez gracza będzie mogła uczyć się nowych technik podczas rywalizacji z napotkanymi zawodnikami. Zarówno przyjaciele, jak i wrogowie z klatki będą mogli przekazać swoją wiedzę bohaterowi trybu kariery.

Kiedy premiera?

Na nową odsłonę gry fanom MMA nie będzie dane czekać długo. Oficjalny data premiery jest planowana na 14 sierpnia bieżącego roku. UFC 4 jest już dostępne w przedsprzedaży, w której jak zawsze dostępne jest bonusowe wyposażenie.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze