Fortuna 1 Liga: Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Czwartkowe spotkanie może być najważniejszym dla obu zespołów w bieżącym sezonie.

Czwartkowe spotkanie może być najważniejszym dla obu zespołów w bieżącym sezonie. Walcząca o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze Olimpia Grudziądz zagra u siebie z balansującym nad strefą spadkową GKS-em Jastrzębie. Transmisja meczu Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie w Polsacie Sport.

W meczu 32. kolejki na zapleczu Ekstraklasy zmierzą się dwie sąsiadujące ze sobą drużyny z dołu tabeli. Gospodarze są pod kręską i jeżeli nie wygrają w najbliższym meczu, ich szanse na pozostanie w lidze będą bardzo znikome. Goście również są pod ogromną presją i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w samej końcówce sezonu.

 

Fortuna 1 Liga: Feta w Bielsku-Białej po awansie Podbeskidzia (WIDEO)

 

W Ostatnich tygodniach GKS i Olimpia zanotowały pasmo porażek. "Olimpijczycy" przegrali cztery ostatnie spotkania. Klub z Jastrzębia-Zdroju ma za sobą jeszcze gorszą serię. Podopiecznym Pawła Ściebury nie udało się zdobyć punkty od pięciu kolejek.

 

Ostatni mecz u siebie grudziądzanie wygrali w listopadzie (2:1 z Zagłębiem Sosnowiec). Kolejne pięć domowych spotkań to same porażki. Oba kluby zgromadziły na swoich kontach po 38 punktów, ale w rundzie jesiennej górą byli jastrzębianie (2:0), co sprawia, że to oni zajmują wyższe miejsce w tabeli.

 

Transmisja meczu Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie od godz. 20:30 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie