Mecze reprezentacji Polski siatkarzy: Terminarz i plan transmisji

Siatkówka
Mecze reprezentacji Polski siatkarzy: Terminarz i plan transmisji
fot. Cyfrasport
Polscy siatkarze wracają do gry! Mecze z Niemcami i Estonią w Polsacie Sport.

Siatkarze reprezentacji Polski wracają do gry! W lipcu rozegrają cztery spotkania towarzyskie, po dwa z Niemcami i z Estonią. Gdzie obejrzeć mecze Polska – Niemcy i Polska – Estonia? Sprawdź terminarz i plan transmisji.

Wszystkie siatkarskie imprezy reprezentacyjne, które zaplanowano na lato 2020 roku, zostały odwołane lub przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Nie rozegrano Ligi Narodów, a marzenia o olimpijskim występie trzeba było odłożyć na przyszły rok. W tej sytuacji polscy siatkarze rozegrają wyłącznie mecze towarzyskie, a ich rywalami będą reprezentacje Niemiec i Estonii.

 

Podopieczni trenera Vitala Heynena mają za sobą dwa zgrupowania w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Teraz będziemy mieli okazję przekonać się, jak na ten moment wygląda ich forma meczowa.

 

W dniach 22–23 lipca (środa/czwartek) Polacy zmierzą się w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Zielonej Górze z reprezentacją Niemiec. Już kilka dni później, w dniach 26–27 lipca (niedziela/poniedziałek) zagrają w Sport Arenie w Łodzi z Estonią.

 

– Będzie spora rotacja, każdy spędzi tyle samo czasu na parkiecie, codziennie będzie inny zespół. Wszyscy będą mieli tyle samo okazji do wykazania się – powiedział o tych starciach selekcjoner reprezentacji Polski.

 

Zobacz także: Vital Heynen o meczach z Niemcami: Każdy spędzi tyle samo czasu na parkiecie

 

Z powodu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa spotkania zostaną rozegrane bez udziału kibiców. Dla zainteresowanych sympatyków siatkówki zarówno w Zielonej Górze, jak i w Łodzi przed halami uruchomione zostaną kina samochodowe. Mecze będą transmitowane w Polsacie Sport, a każde ze spotkań będzie poprzedzone studiem z udziałem siatkarskich ekspertów.

 

Terminarz i plan transmisji meczów reprezentacji Polski siatkarzy:

 

2020-07-22: Polska – Niemcy (środa, godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)
2020-07-23: Polska – Niemcy (czwartek, godzina 18.00; transmisja – Polsat Sport)
2020-07-26: Polska – Estonia (niedziela, godzina 20.00; transmisja – Polsat Sport)
2020-07-27: Polska – Estonia (poniedziałek, godzina 18.00; transmisja – Polsat Sport).

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie