Top Rank w Las Vegas: Oscar Valdez zwycięzcą walki wieczoru!

Sporty walki
Top Rank w Las Vegas: Oscar Valdez zwycięzcą walki wieczoru!
fot. Polsat Sport
Oscar Valdez

Za nami kolejna odsłona gali Top Rank w Las Vegas. W walce wieczoru Oscar Valdez (28-0, 22 KO) wygrał przed czasem z Jaysonem Velezem (29-7-1, 21 KO). Kolejne zwycięstwo w imponującym stylu zaliczył również Edgar Berlanga (14-0, 14 KO), który pokonał Erica Moona (11-3, 6 KO).

Oscar Valdez/ Meksyk vs. Jayson Velez/ Portoryko

 

W walce wieczoru Oscar Valdez (28-0, 22 KO) spotkał się z Jaysonem Velezem (29-7-1, 21 KO). Pojedynek zakontraktowany na dziesięć rund był pod dyktando Meksykanina. Pod koniec piątej rundy, jego lewy sierpowy powalił na deski "La Maravillę". Portorykańczyk liczony przez sędziego zdołał kontynuować pojedynek. Wszystko rozstrzygnęło się jednak w ostatniej rundzie. 29-latek z Nogales, pięćdziesiąt sekund przed końcem pojedynku po raz drugi znokdaunował Veleza. Ten wstał, ale dosłownie na chwilę. Po otrzymaniu kolejnego ciosu padł na liny, a wtedy sędzia zdecydował się zakończyć starcie przed czasem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trzydzieste urodziny Canelo Alvareza. Bogaty, sławny i mistrz


Edgar Berlanga/ Portoryko vs. Eric Moon/USA


Edgar Berlanga (14-0, 14 KO) przyzwyczaił wszystkich do błyskawicznych pojedynków. Podobnie wyglądało toz Ericiem Moonem (11-3, 6 KO). 23-letni Portorykańczyk nie dał szans swojemu rywalowi, nokautując go już w pierwszej rundzie. Było to jego czternaste zwycięstwo w zawodowej karierze i czternaste przez nokaut w pierwszej rundzie. Tym samym "The Chosen One" ma nadal szanse, aby pobić rekord Tyrone'a Brunsona, który wygrał 19 kolejnych walk przez nokaut w pierwszej rundzie.

 

Kim Clavel (12-0, 2 KO) pokonała przez jednogłośną dezycję Natalię Gonzalez (6-1, 1 KO)

Elvis Rodriguez (8-0-1, 8 KO) pokonał przez nokaut Dennisa Okotha (4-4-1, 2 KO) 

Isaac Dogboe (21-2, 14 KO) pokonał przez TKO w ósmej rundzie Chrisa Avalosa (27-8, 20 KO)

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze