Znakomite wejście Wilfredo Leona w mecz z Niemcami. Rywale byli bezbronni (WIDEO)

Znakomite wejście Wilfredo Leona w mecz z Niemcami. Rywale byli bezbronni.

Większość doświadczonych polskich siatkarzy musiało przesiedzieć dwa sety na ławce rezerwowych w meczu z Niemcami. Dopiero w trzeciej odsłonie mogli zaprezentować swoje umiejętności. Wśród nich znalazł się przyjmujący Wilfredo Leon, który popisał się efektownym atakiem z drugiej linii.

Trener reprezentacji Vital Heynen miał swój plan na spotkanie sparingowe z Niemcami. W dwóch pierwszych setach na boisko wysłał młodszych zawodników, bo – jak tłumaczył – to na nich miała ciążyć większa presja. Na parkiecie pojawili się więc Bartosz Kwolek, Tomasz Fornal, czy Norbert Huber.

Dopiero w trzeciej odsłonie spotkania zaprezentować się mogli bardziej doświadczeni siatkarze, a wśród nich Wilfredo Leon, który popisał się efektownym atakiem z drugiej linii. Rywale byli bezbronni.

Kolejne spotkania towarzyskie zaplanowano na czwartek 23 lipca (rywalem znów będzie reprezentacja Niemiec) oraz na najbliższą niedzielę i poniedziałek 26–27 lipca; biało-czerwoni zagrają wówczas dwa mecze w Łodzi z Estonią.