Już w sierpniu poznamy mistrza 4. sezonu Alior Bank Ultraligi, Mistrzostw Polski w League of Legends

E-sport
Już w sierpniu poznamy mistrza 4. sezonu Alior Bank Ultraligi, Mistrzostw Polski w League of Legends
fot. Materiały prasowe
Przed nami główna faza Alior Bank Ultraligi.

Sześć najlepszych drużyn, jeden puchar - startuje faza pucharowa 4. sezonu Alior Bank Ultraligi, w której zobaczymy między innymi K1CK Neosurf i AGO ROGUE, wicemistrza i zdobywcę trzeciego miejsca w ostatnim European Masters. Z uwagi na panującą pandemię, ostatni etap rozgrywek także rozegrany zostanie przez internet.

Po siedmiu tygodniach emocjonujących zmagań, kilku niespodziankach, ale też spodziewanych wynikach, Ultraliga wyłoniła sześciu uczestników play-offów. O mistrzostwo czwartego sezonu zagrają: AGO ROGUE, 7more7 Pompa Team, Komputronik H34T, K1CK Neosurf, Illuminar Gaming oraz Gentlemen's Gaming. Tylko piratesports i PRIDE nie dostały się do kolejnego etapu, co oznacza, że o udział w kolejnej edycji ligi powalczą w barażach.

 

Harmonogram fazy pucharowej:

 

• 28 lipca - Komputronik H34T vs Gentlemen’s Gaming
• 29 lipca - K1CK Neosurf vs Illuminar Gaming
• 4 sierpnia - AGO ROGUE vs 7more7 Pompa Team
• 5 sierpnia - Drugi półfinał
• 11 sierpnia - Mały finał
• 12 sierpnia - Wielki finał

 

 

W tym sezonie Alior Bank Ultraliga otrzymała aż trzy miejsca w European Masters. Dwie drużyny od razu zagrają w turnieju głównym, zaś trzecia rozpocznie zmagania od fazy Play-In. AGO ROGUE i 7more7 Pompa Team są już pewne gry o europejskie trofeum. Faza pucharowa wyłoni trzeci z zespołów.

 

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji EU Masters obaj przedstawiciele Ultraligi dotarli bardzo daleko. K1CK Neosurf zajęło drugie, zaś AGO ROGUE trzecie miejsce.

 

Faza pucharowa przez internet


Decydujące spotkania sezonu mistrzostw Polski w League of Legends rozegrane zostaną przez internet. Decyzja spowodowana jest wciąż panującym w Polsce koronawirusem.

 

- Dbając o bezpieczeństwo graczy i współpracowników nie mogliśmy podjąć innych kroków - mówi Marcin Kilar, Dyrektor Operacyjny firmy Frenzy. - Bardzo ubolewam nad tym, że znów nie będziemy mogli się spotkać w naszym studiu i rozstrzygnąć najważniejszych meczów w przeznaczonej do tego formule, ale niestety panująca w Polsce sytuacja zmusiła nas do podjęcia odpowiednich decyzji. Jestem jednak pewny, że zawodnicy dostarczą nam świetne widowisko.

 

Wszystkie spotkania będą w pełni transmitowane zarówno w internecie, jak i w telewizji na antenie Polsat Games. Program znajduje się w ofercie Cyfrowego Polsatu, a także w IPLA.TV, UPC, Toya oraz Inea.

 

Z powodu koronawirusa zainteresowanie esportem wzrosło 80-krotnie. "Serwery płonęły"

 

Ultraliga to flagowa produkcja Polsat Games. Do tej pory stacja wyemitowała prawie 500 godzin polskiego League of Legends na żywo. Każda transmisja zawiera segmenty publicystyczne oraz specjalistyczną analizę. Za produkcję Ultraligi odpowiada firma Frenzy.

 

 

Oglądaj w akcji najlepszych esportowców na świecie. Śledź polskie i międzynarodowe rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 20. Dowiedz się więcej dzięki programom, w którym eksperci rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki rzetelnym recenzjom sprzętu i gadżetów. Baw się, oglądając programy rozrywkowe z gwiazdami internetu, kultowe seriale anime, czy talk-show z udziałem twórców gier. Włącz Polsat Games i zobacz, co jest grane!

Informacja prasowe
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie