Totolotek Puchar Polski: Maseczki czekają na kibiców przed Areną Lublin

Piłka nożna
Totolotek Puchar Polski: Maseczki czekają na kibiców przed Areną Lublin
Fot. PAP
Bezpłatne maseczkiczekać będą na kibiców udających się w piątek na finałowy mecz Pucharu Polski.

Bezpłatne maseczki i przyłbice czekać będą na zapominalskich kibiców udających się w piątek na finałowy mecz piłkarskiego Pucharu Polski pomiędzy Cracovią a Lechią Gdańsk na Arenie Lublin. To profilaktyczna akcja lubelskiego sanepidu.

"Przypominamy kibicom o odpowiedzialnym zachowaniu, bo imprezy w dużych skupiskach wiążą się z ryzykiem. Dlatego przygotowaliśmy maseczki i przyłbice dla tych osób, które o nich zapomną wybierając się na mecz. Bezpłatne maseczki i przyłbice będą czekać w namiocie usytuowanym przed Areną Lublin" - powiedziała Magdalena Kaproń z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

 

W okolicy stadionu mogą też występować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. "Na ulicach przyległych do Areny Lublin, czyli na ulicy Stadionowej i Lubelskiego Lipca 80, mogą w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

 

ZOBACZ TAKŻE: Finał Totolotek Pucharu Polski: Cracovia – Lechia Gdańsk. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport. 

 

Na miejscu będą jednak policjanci, którzy w razie potrzeby kierować będą na alternatywne trasy" - ostrzega Dariusz Działo, koordynator prezydenta Lublina do spraw bezpieczeństwa meczu finałowego Pucharu Polski.

 

Mecz Cracovia - Lechia Gdańsk rozpocznie się w piątek o godz. 20.

PAP, seb

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze