Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W ostatniej kolejce Fortuna 1 Ligi walcząca o zachowanie miejsca w barażach drużyna Bruk-Betu Termaliki zmierzy się z wciąż niepewną ligowego bytu Odrą Opole. Stawka meczu dla obu zespołów będzie zatem ogromna. Relacja i wynik meczu Bruk-Bet Termalica - Odra Opole na żywo na Polsatsport.pl.

Szanse na zakwalifikowanie się do barażów wciąż poza Bruk-Betem Termaliką mają Chrobry Głogów, Puszcza Niepołomice oraz GKS Tychy. Piłkarze z Niecieczy będą bronić szóstej lokaty. Przed nimi niełatwe zadanie, gdyż rywal z Opola z pewnością będzie bardzo zdeterminowany, aby zapunktować w tym meczu. Jeśli podopieczni Mariusza Lewandowskiego nie chcą oglądać się na innych, muszą bezwzględnie wygrać sobotnie spotkanie. 

 

Zobacz też: Kamil Pestka: Pokazaliśmy, że potrafimy wyjść z trudnych sytuacji

 

Z kolei ekipa z Opola ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową i tylko kataklizm mógłby zawodnikom Dietmara Brehmera odebrać szanse na zachowanie ligowego bytu. Niemniej jednak gracze Odry muszą pozostać czujni, gdyż z pewnością nikt nie odpuści walki o utrzymanie. Przypomnijmy, że w ostatniej kolejce o zachowanie miejsca na zapleczu ekstraklasy powalczą Olimpia Grudziądz, GKS Jastrzębie, GKS Bełchatów, Zagłębie Sosnowiec oraz Odra Opole. Obecnie w najgorszej sytuacji jest Olimpia, zaś w najlepszej Odra. 

 

Opolan optymizmem może napawać wynik jesiennej rywalizacji z Bruk-Betem Termaliką. Wówczas zawodnicy Odry wygrali 2:0. Dziś taki wynik byłby katastrofą dla zespołu z Niecieczy. Czy "Słonikom" uda się zrewanżować za porażkę z listopada? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole od godziny 17:30 na Polsatsport.pl. 

MTu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze