Team Michał vs Team Fabian. Poznaliśmy składy na mecze sparingowe w Łodzi

Siatkówka

Team Michał vs Team Fabian. Tak od imion kapitanów zostały roboczo nazwane drużyny, które zmierzą się w meczach sparingowych w Łodzi. Siatkarze rozegrają tam dwa spotkania wewnętrzne w niedzielę i poniedziałek 26-27 lipca.

W związku z decyzją reprezentacji Estonii o rezygnacji ze sparingów z polskimi siatkarzami, Biało-Czerwoni rozegrają mecze wewnętrzne pomiędzy sobą. Poznaliśmy już składy, w których polscy reprezentanci wyjdą na boisko w Sport Arena Łódź.

 

Od imion swoich kapitanów drużyny nazwane zostały roboczo Team Michał i Team Fabian. Zespołom przewodzić będą asystenci trenera Vitala Heynena Sebastian Pawlik (Team Michał) i Michał Mieszko Gogol (Team Fabian), natomiast reszta sztabu będzie wspomagać obie drużyny.

 

Składy na mecze sparingowe w Łodzi:

 

Team Michał: Michał Kubiak, Tomasz Fornal, Karol Kłos, Dawid Konarski, Marcin Komenda, Bartosz Kwolek, Grzegorz Łomacz, Maciej Muzaj, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski

 

Team Fabian: Fabian Drzyzga, Bartosz Bednorz, Norbert Huber, Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Jan Nowakowski, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Damian Wojtaszek

 

Zobacz także: Reprezentacja Polski siatkarzy ewakuowana z hotelu (WIDEO)

 

Mecze wewnętrzne do trzech setów, bez względu na wynik

 

Reprezentacja Estonii w ostatniej chwili odwołała swój przyjazd. Jak tłumaczył trener Cedric Enard, powodem takiej decyzji był wzrost liczby zarażeń koronawirusem w Polsce. Menedżer reprezentacji Estonii przekazał PZPS decyzję o rezygnacji drużyny rywali z przylotu do Polski.

 

Polska reprezentacja rozegra więc w niedzielę (godz. 20:00) i w poniedziałek (godz. 18:00) dwa mecze wewnętrzne do trzech setów, bez względu na wynik. Spotkania odbędą się w Sport Arena Łódź im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego, a transmisje przeprowadzi Polsat Sport.

AgB, Polsat Sport, pzps.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze