Drużyna Henry'ego wyeliminowana w 1/8 finału MLS

Henry prowadzi kanadyjski klub od listopada 2019 roku.

Kanadyjski zespół Montreal Impact, trenowany przez Thierry'ego Henry'ego, został wyeliminowany w 1/8 finału piłkarskiej ligi MLS. Przegrał z Orlando City 0:1. Bramkę strzelił Tesho Akindele w 60. minucie.

Wcześniej, już w fazie grupowej, odpadła m.in. drużyna Inter Miami, której właścicielem jest słynny David Beckham.

Oprócz Orlando City, do najlepszej ósemki awansował też zespół Philadelphia Union, w składzie z Kacprem Przybyłko. Pokonał New England Revolution 1:0 po golu Sergio Santosa w 63. minucie.

W ekipie Revolution wystąpił Adam Buksa.

Turniej "MLS Is Back" – w czasie pandemii koronawirusa – odbywa się w zamkniętym ośrodku Disney World w Orlando.

W kolejnych dniach rozgrywane będą następne mecze 1/8 finału, m.in. broniący tytułu mistrzowskiego Major League Soccer Seattle Sounders zmierzą się z Los Angeles FC, zaś FC Cincinnati (Przemysław Tytoń) z Portland Timbers (Jarosław Niezgoda)