Efektowny debiut Anglika w UFC. Nokaut w 45 sekundzie (WIDEO)

Sporty walki
Efektowny debiut Anglika w UFC. Nokaut w 45 sekundzie (WIDEO)
fot. facebook.com/UFC
Szybkie zwycięstwo Aspinalla w debiucie.

Tom Aspinall (8-2, 7 KO, 1 SUB) zanotował świetny debiut w największej organizacji na świecie. Podczas gali UFC on ESPN 14 zawodnik z Wigan efektownie znokautował pierwszej rundzie Jake'a Colliera (11-5, 5 KO, 3 SUB). Tym samym Anglik zanotował bardzo mocne wejście do kategorii ciężkiej UFC.

Dla Aspinalla była to pierwsza walka pod szyldem amerykańskiego giganta. Wcześniej był zawodnikiem organizacji Cage Warriors. Z kolei jego rywal miał już na koncie stoczonych sześć pojedynków w UFC, aczkolwiek warto wspomnieć, że ostatni raz Collier w okrągłej klatce pojawił się w listopadzie 2017 roku. 

 

Amerykaninowi nie udało się zrzucić ringowej rdzy. Walka potrwała zaledwie 45 sekund. Najpierw "The Prototype" przyjął potężne kolano na korpus, a następnie, gdy odsłonił głowę, zainkasował dwa mocne proste, po których zwalił się na matę. W parterze Aspinall dokończył dzieło zniszczenia i odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w organizacji UFC. 

 

Zobacz też: UFC: Zwycięstwo Whittakera w wyrównanej walce wieczoru

 

Dotąd w zawodowym MMA reprezentant Anglii stoczył łącznie 10 pojedynków. Wszystkie jego walki kończyły się przed czasem. Mało tego, żadne jego starcie nie wyszło poza drugą rundę.  

 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze