Piłkarz Lechii Gdańsk został powołany do reprezentacji Indonezji

Piłka nożna
Piłkarz Lechii Gdańsk został powołany do reprezentacji Indonezji
Fot. PAP
Pomocnik Egy Maulana Vikri z Lechii Gdańsk otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Indonezji.

Pomocnik Egy Maulana Vikri z Lechii Gdańsk otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Indonezji. Piłkarz czwartego klubu Ekstraklasy będzie przebywał na nim do 8 sierpnia 2020 roku.

Piłkarz Lechii Gdańsk Egy Maulana Vikri otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Indonezji. Zgrupowanie, na które powołano 29 zawodników, rozpoczeło się pod koniec lipca i potrwa do 8 sierpnia. Piłkarze będą trenować w stolicy Indonezji, Dżakarcie.

 

"Bardzo miło nam poinformować, że nasz zawodnik - Egy Maulana Vikri otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Indonezji przed jesiennymi meczami kwalifikacji do MŚ w 2022 roku" - poinformował klub. 

 

 

Maulana Vikri to były piłkarz kilku indonezyjskich akademii. Do Lechii trafił w 2018 roku z Diklat Ragunan. W PKO BP Ekstraklasie zadebiutował w grudniu 2018 roku. W pierwszym sezonie w lidze zagrał dwukrotnie, w zakończonych niedawno rozgrywkach - rozegrał jeden ligowy mecz. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Konrad Jałocha stawia na GKS Tychy. Nowy kontrakt bramkarza. 

 

Zdobył także trzecie miejsce mistrzostw Azji Południowo-Wschodniej do lat 18 oraz 19. Na turnieju U-18 cieszył się z korony króla strzelców. W 2019 roku świętował srebrny medal Igrzysk Azji Południowo-Wschodniej. W seniorskiej reprezentacji Indonezji zagrał trzykrotnie. 

 

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie