Plan meczów kontrolnych Aluronu Virtu CMC Zawiercie

Siatkówka
Plan meczów kontrolnych Aluronu Virtu CMC Zawiercie
fot. Cyfrasport
Plan meczów kontrolnych Aluronu Virtu CMC Zawiercie.

Dwanaście gier kontrolnych zagrają siatkarze Aluronu Virtu CMC Zawiercie przed startem rozgrywek ekstraklasy. "Jurajscy rycerze" nie awansowali do finału Grand Prix PLS.

Jak poinformował w poniedziałek klub, pierwszy sparing zawiercianie zagrają 7 sierpnia. W Zduńskiej Woli zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów (w późniejszym terminie zmierzą z tym zespołem jeszcze raz).

 

W planach są też kontrolne gry z ekstraklasowymi drużynami z Radomia (dwa razy), Jastrzębia-Zdroju, Katowic (dwa razy), Kędzierzyna-Koźla (także dwa razy), VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa (dwa razy) i pierwszoligową ekipą LUK Politechnika Lublin.

 

W Zawierciu odbędą się tylko dwa z tym sparingów: 8 sierpnia z Cerrad Enea Czarnymi Radom oraz 14 sierpnia z GKS Katowice.

 

Zobacz także: Plan meczów kontrolnych Ślepska Malow Suwałki

 

Aluron w niedzielę rywalizował w Grand Prix PLS. W gr. D pokonał MKS Będzin 2:1 oraz Stal Nysa 2:0, przegrał z Jastrzębskim Węglem 0:2 i nie awansował do turnieju finałowego.

 

Skład zawiercian na najbliższy sezon został zamknięty już 30 czerwca. W zakończonym przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa poprzednich rozgrywkach zajęli w ekstraklasie 10. miejsce.

AgB, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie