Piłkarz Podbeskidzia nagrał piosenkę. Rapuje o swojej drużynie (WIDEO)

Piłka nożna
Piłkarz Podbeskidzia nagrał piosenkę. Rapuje o swojej drużynie (WIDEO)
fot. Jakub Ziemianin
Filip Laskowski zaprosił do udziału w teledysku wszystkich piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała

Filip Laskowski to młodzieżowy zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała. W kończącym się sezonie wystąpił w 18 meczach w Fortuna 1 Lidze oraz Totolotek Pucharze Polski. Tuż przed zakończeniem rozgrywek pokazał się również z innej strony. Okazało się, że pasję do piłki nożnej dzieli z zainteresowaniem muzyką i stworzył hip-hopową piosenkę o Podbeskidziu zatytułowaną "Ponad nami tylko góry". W nagraniu teledysku uczestniczyli wszyscy piłkarze drużyny, która awansowała do PKO Ekstraklasy.

- Interesuję się muzyką od dawna i zawsze chciałem spróbować swoich sił w studiu nagrań. Teraz się to udało i jestem zadowolone z efektu. Gdy koledzy z drużyny dowiedzieli się, że tworzę muzykę bardzo nalegali żebym napisał coś o zespole. Teraz ta piosenka towarzyszy nam w szatni i pewnie zostanie z nami na długo. Cieszę się, że udało się w tekście oddać atmosferę panującą w drużynie - mówi Laskowski. Jednocześnie zastrzega - O karierze muzycznej na razie nie myślę, skupiam się na piłce, bo to sport jest dla mnie najważniejszy.

 

 

 

Laskowski napisał tekst, w studiu pomógł mu producent Łukasz Kowaluk, a wideo do utworu nagrał i zmontował Paweł Szaliński. W realizacji teledysku wzięła udział cała drużyna Podbeskidzia.

Informacja prasowa, WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie