Legia Warszawa wróciła do treningów

Piłka nożna
Legia Warszawa wróciła do treningów
Fot. PAP
Piłkarze Legii Warszawa wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

Piłkarze Legii Warszawa wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Mistrzowie Polski przeszli na początek testy medyczne, sprawdzili swoją sprawność i wydolność na siłowni i boisku treningowym.

Pierwszego dnia w Legia Training Center stawiło się 22 zawodników. Kolejna grupa ma przejść testy w sobotę.

 

"Badania rozpoczęły się w pokoju dietetyka Wojciecha Zepa, który zmierzył piłkarzom poziom tkanki tłuszczowej, dokonał pomiaru krwi i przekazał właściwe każdemu suplementy diety. Następnie zawodnicy przeszli badania EKG oraz USG, po czym Wojskowi sprawdzili swoją sprawność i wydolność na siłowni i boisku treningowym" - napisał oficjalny portal Legii.

 

 

Piłkarze Aleksandra Vukovica tym razem nie wyjadą na przedsezonowe zgrupowanie. Zajęcia - dwa razy dziennie - odbywać się będą w nowym centrum treningowym w Książenicach. Na wtorek, 4 sierpnia, zaplanowany został mecz sparingowy, ale na razie rywal nie jest znany.

 

ZOBACZ TAKŻE: Łukasz Fabiański: Trenerowi Dawidziukowi zawdzięczam bardzo wiele. 

 

Na Łazienkowską mistrzowie Polski wrócą 8 sierpnia. Dzień później rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski z Cracovią. Między 13 a 16 sierpnia zaplanowane jest spotkanie z GKS-em Bełchatów w 1. rundzie Pucharu Polski, a 18 lub 19 sierpnia rozpoczną się eliminacje do Ligi Mistrzów.

PAP, seb
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie