Siatkówka kobiet: Polska - Szwajcaria. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polskie siatkarki drugim meczem ze Szwajcarią zakończą sezon reprezentacyjny. Zwycięstwo nad Helwetkami po tie-breaku będą chciały potwierdzić środowego wieczoru w Sport Arena Łódź. Czy im się to uda? Relacja i wynik z meczu Polska - Szwajcaria na Polsatsport.pl.

W pierwszym spotkaniu zawodniczki Jacka Nawrockiego nieoczekiwanie długo "męczyły się" z reprezentantkami Szwajcarii. Przegrały dwa pierwsze sety. W dużej mierze było to spowodowane dobrym serwisem rywalek, a także nerwowością, która wkradła się w poczynania biało-czerwonych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne sześć przypadków zakażenia koronawirusem w Treflu Gdańsk!


Z każdym kolejnym setem Polki czuły się coraz swobodniej przy siatce. Grały pewniej, wymuszając na Helwetkach coraz więcej błędów. W czwartej partii pokazały pełen wachlarz swoich umiejętności. Przy serwisie Julii Twardowskiej zdobyły dwanaście kolejnych punktów. Szalę zwycięstwa przechyliły na swoją korzyść w tie-breaku. Wygrały go z przewagą pięciu punktów.


Triumf będą chciały potwierdzić wieczorem w łódzkiej hali. Podobnie jak we wtorek, mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Ci będą mogli obejrzeć spotkanie na antenie Polsatu Sport, albo w specjalnie stworzonym kinie samochodowym, które mieści się przy Sport Arena Łódź.


Drugi mecz przeciwko Szwajcarii zakończy sezon reprezentacyjny. Wcześniej Polki rozegrały dwa sparingi z Czeszkami w Wałbrzychu. Oba mecze padły łupem siatkarek trenera Jacka Nawrockiego.

 

Relacja i wynik z meczu Polska - Szwajcaria na Polsatsport.pl. Początek o 20:00.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie