Lewis Hamilton przyznał się, że zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery

Moto
Lewis Hamilton przyznał się, że zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery
fot. PAP/EPA
Lewis Hamilton przyznał się, że zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery.

Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton po raz pierwszy oficjalnie potwierdził, że w 2018 roku zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery "Pipe". Kierowca Mercedesa wystąpił wówczas pod pseudonimem XNDA.

- Chcę powiedzieć, że to ja jestem XNDA i jestem zaszczycony oraz wdzięczny Christinie Aguilerze za danie mi możliwości wykorzystania mojego głosu - ogłosił na Instagramie Hamilton.

 

Od dłuższego czasu wiadomo, że muzyka jest pasją utytułowanego Brytyjczyka. Gdy dwa lata temu wydana została piosenka "Pipe" Aguilery, to już wówczas w mediach sugerowano, że to właśnie on użyczył swojego głosu we fragmencie utworu amerykańskiej piosenkarki. Nie ujawniono wówczas tożsamości XNDA, ale kierowca Formuły 1 został wskazany jako współautor. Sam wówczas nie potwierdził tych doniesień.

 

- Nie ośmieliłem się, nie wiem dlaczego. Może z powodu niepewności, strachu, nadmiernego myślenia o tym. To coś, co wiele osób prawdopodobnie zrozumie - zaznaczył.

 

 

Zobacz także: Russell o współpracy z Kubicą: Nigdy się nie mylił

 

35-letni Hamilton w przyszłości zamierza zaprezentować więcej efektów swojej działalności muzycznej.

 

- Pisałem piosenki i nagrywałem przez ostatnie 10 lat albo i dłużej. Jestem teraz na takim etapie, że chciałbym się podzielić tym z wami. Nie mam na razie gotowego projektu czy albumu, to po prostu kilka różnych utworów - podkreślił.

 

Słynny kierowca przyznał, że muzyczna działalność pomagała mu w trudnych momentach i ma nadzieję, że taki sam efekt wywoła w przypadku innych osób. Nie podał na razie daty wydania efektów swojej pasji.

 

Jest on liderem tegorocznego cyklu po trzech wyścigach. Kolejnym jest niedzielne GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone.

AgB, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze