Prezes FEN: Kilku naszych zawodników odmówiło walki z Bryczkiem

Sporty walki
Prezes FEN: Kilku naszych zawodników odmówiło walki z Bryczkiem
Fot. Polsat Sport
Prezes FEN bardzo chwali Roberta Bryczka.

- Cieszę się, że udało nam się pozyskać takiego zawodnika jak Robert Bryczek. Długo o niego zabiegaliśmy - mówił w programie "Koloseum" Paweł Jóźwiak.

Prezes Fight Exclusive Night uważa, że jego organizacja w osobie Roberta Bryczka pozyskała bardzo wartościowego zawodnika. 

 

- Bardzo cieszymy się, że zdecydował się walczyć dla nas. Niewielu było chętnych na walkę z nim. Kilku naszych zawodników odmówiło walki z Bryczkiem. Dlatego szacunek dla Jacka Jędraszczyka, że podjął rękawicę - tłumaczył Jóźwiak

 

Podczas sierpniowej gali FEN 29 zobaczymy aż 10 pojedynków. To całkiem sporo, jak na realia polskiego MMA. Szef FEN tłumaczył, że przyczyniła się do tego pandemia.

 

- Mamy dużo zawodników, przez pandemię zwolniliśmy tempo, dlatego mamy 10 walk - wyjaśniał.

 

Jóźwiak wskazał również najbardziej interesujące pojedynki, jakie będzie można obejrzeć na gali.

 

- Najbardziej liczę na pojedynek Jędraszczyk - Bryczek, ale też świetnie zapowiadają się inne walki, nie ma tu nudnych pojedynków - podkreślał.

 

Zobacz też: Jacek Jędraszczyk: Mój rywal nie ma słabych stron

 

FEN ma w swoich szeregach kilku mocnych przedstawicieli dywizji półśredniej. Prezes zapowiedział, że na gali z numerem trzydziestym, organizacja wyłoni mistrza w tej kategorii.

 

- Kolejna gala po FEN 29 będzie jubileuszowa. Pewnie wtedy wyłonimy mistrza kategorii półśredniej. Jest z czego wybierać, mamy wspaniałych wojowników - powiedział.

 

Ostatnią ważną kwestią była sprawa Marko Radakovicia. Zawodnik pochodzący z Serbii nie jest obywatelem Unii Europejskiej, a zatem po przyjeździe do Polski musiałby przejść kwarantannę. Prezes FEN rozwiał jednak w tej sprawie wszelkie wątpliwości.

 

- Marko Radaković ma również chorwackie obywatelstwo i przyjeżdża do nas jako Chorwat, czyli obywatel UE - zaznaczył. 

 

Całość w poniższym materiale wideo. 

 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze