Znamy rozkład jazdy siatkarzy Ślepska Malow

Siatkówka
Znamy rozkład jazdy siatkarzy Ślepska Malow
fot. PAP
Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają osiem meczów kontrolnych przed startem PlusLigi.

Osiem gier kontrolnych zagrają siatkarze Ślepska Malow Suwałki przed startem rozgrywek PLusLigi. Wystąpią także w 11. Memoriale Józefa Gajewskiego w Suwałkach.

Jak poinformował klub, pierwsze sparingi suwalczanie zagrają z VERVA Warszawa Orlen Paliwa 30 i 31 lipca w stolicy. 2 sierpnia siatkarze z Suwałk wezmą udział w Grand Prix PLS. Tam zmierzą się ze PGE Skrą Bełchatów, Indykpolem AZS Olsztyn oraz APP Krispolem Września. Mecze grupy C rozgrywane będą na boiskach Monta Beach Volley Club w Warszawie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Bieniek rozpoczął treningi z PGE Skrą Bełchatów

 

14 i 15 sierpnia siatkarze Ślepska Malow Suwałki wybiorą się do Radomia, gdzie rozegrają dwa sparingi z Cerradem Eneą Czarnymi Radom. Dwa tygodnie później 29 i 30 sierpnia zagrają na terenie przeciwnika dwa mecze z Indykpolem AZS Olsztyn. Na koniec 4 i 5 września zaplanowane są dwa spotkania Treflem Gdańsk.

 

Ślepsk Malow Suwałki będzie też gospodarzem 11. Memoriału Józefa Gajewskiego, który odbędzie się 21-23 sierpnia w hali Suwałki Arena. O zwycięstwo w turnieju będzie rywalizowało sześć drużyn. Oprócz gospodarzy zagrają mistrz Ukrainy Barkom Każany Lwów, Indykpol AZS Olsztyn, BAS Białystok, VERVA Warszawa Orlen Paliwa oraz Trefl Gdańsk.

 

Skład biało-niebieskich na najbliższy sezon został zamknięty w połowie lipca. W drużynie nie ma dużo zmian. W zakończonym przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa poprzednim sezonie suwalski klub zajął w ekstraklasie 9. miejsce. 

 

PN, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze