Bartosz Kwolek dostał zaskakującą propozycję! Jak zareagował? (WIDEO)

Siatkówka
Bartosz Kwolek dostał zaskakującą propozycję! Jak zareagował? (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Bartosz Kwolek z Tomaszem Swędrowskim i Łukaszem Kadziewiczem.

Siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa wywalczyli awans do turnieju finałowego PreZero Grand Prix. Trener Andrea Anastasi w pierwszej fazie imprezy dał odpocząć zawodnikom, którzy wrócili ze zgrupowania reprezentacji Polski, w tej sytuacji na piasku nie zagrał m.in. Bartosz Kwolek. Mistrz świata pojawił się jednak na obiektach Monta Beach Volley Club w Warszawie i dostał zaskakującą propozycję.

W czasie niedzielnej konfrontacji pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Indykpolem AZS Olsztyn Kwolek zawitał na stanowisko komentatorskie Polsatu Sport. Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz złożyli mu zaskakującą propozycję. Próbowali namówić mistrza świata do założenia słuchawek i skomentowania spotkania. Kwolek nie zdecydował się jednak na niespodziewane rozpoczęcie kariery komentatorskiej. "Nie tym razem panowie, jeszcze gram w siatkówkę" – zacytował jego odpowiedź Kadziewicz.

 


Siatkarze Vervy zagrali w piątkowym turnieju. Wystąpili w składzie: Andrzej Wrona, Angel Trinidad de Haro, Michał Kozłowski, Jakub Ziobrowski, Jakub Kowalczyk, Igor Grobelny, Michał Superlak, Jan Fornal. Pokonali BKS Visłę Bydgoszcz 2:0, ulegli LUK Politechnice Lublin 1:2 i wygrali z Cuprum Lubin 2:1. Te wyniki dały im drugie miejsce w tabeli i awans - wraz z Cuprum - do turnieju finałowego. Trener Anastasi nie skorzystał z usług siatkarzy, którzy wrócili ze zgrupowania reprezentacji Polski. Czy kadrowiczów, a wśród nich Kwolka, zobaczymy w finałowym turnieju w Gdańsku?

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie