TPS II Winogrady Poznań rozgromiło Big Show FC Poznań w Pucharze Polski

Piłka nożna
TPS II Winogrady Poznań rozgromiło Big Show FC Poznań w Pucharze Polski
Fot. CyfraSport
46:0 to najwyższy wynik w oficjalnym meczu w polskiej piłce.

Do niespotykanej sytuacji doszło podczas rundy wstępnej wielkopolskiego Pucharu Polski. Drużyna TPS II Winogrady Poznań rozbiła Big Show FC Poznań aż 46:0. Jest to nowy rekord w polskim futbolu.

Spotkanie rozegrano w ramach rozgrywek Pucharu Polski, a więc jest najwyższy wynik w historii oficjalnych rozgrywek w Polsce. Wcześniejszy rekord został ustanowiony w 2014 roku również w Pucharze Polski. Wówczas KS Chełmek rozgromił ŁKS Skidzień 35:0. W niedzielnym spotkaniu na 25 minut przed końcem było już... 38:0! 

 

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną TPS II Winogrady 46:0. Jak podaje portal 90 minut.pl gospodarzem spotkania była drużyna Big Show FC. Oznacza to, że gracze z Winogradów okazały rezultat osiągnęli na wyjeździe. 

 

MAMY TO!!!!! REKORDY POBITE! OFICJALNIE JESTEŚMY NAJGORSI NA ŚWIECIE! Big Show FC 0:46 TPS Winogrady Tak się to robi, tak się przechodzi do historii 😂😂😂 Łogiiiiń!!!!🔥🔥🔥🔥

Opublikowany przez Big Show FC Niedziela, 2 sierpnia 2020

 

Zobacz także: Piłkarz Podbeskidzia nagrał piosenkę. Rapuje o swojej drużynie (WIDEO)

 

Co ciekawe nie był to jedyny wysoki wynik w tej rundzie wielkopolskiego PP. GKS Gołęczewo pokonał na wyjeździe Spartę Brody 12:0. W porównaniu jednak z rezultatem meczu TPS II Winogrady - Big Show FC Poznań, wynik ten wydaje się być dosyć skromny. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie