23-letni polski piłkarz zaginął w Holandii

Piłka nożna
23-letni polski piłkarz zaginął w Holandii
fot. PAP
Zaginął Dominik Kaczor

23-letni piłkarz grającej w świętokrzyskiej klasie okręgowej Klimontowianki Klimontów - Dominik Kaczor zaginął w Holandii. Bramkarz klimontowskiego klubu po raz ostatni był widziany 1 sierpnia.

O zaginięciu 23-latka w niedzielę poinformował facebookowy profil Klimontowianki. Post klubu został już udostępniony ponad 1000 razy.

 

- Zaginął Dominik Kaczor, piłkarz Klimontowianki urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę 1 sierpnia w Midden Peelweg 5. 5975MZ Sevenum w Holandii około godziny 17.00 - od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt. Zarazem prosimy również o udostępnienie poniższego postu - napisano.

 

 

Sevenum to miejscowość położona w Limburgii, południowym regionie Holandii. Mieszka w niej około 7 tysięcy osób. Miejscowe media poinformowały już o poszukiwaniach polskiego obywatela.

 

Kaczor jest bramkarzem występującym w Klimontowiance. Jego klub w miniony weekend rozegrał pierwsze spotkanie nowego sezonu klasy okręgowej. Klimontowianie wygrali z Orlętami Kielce 5:0 i zostali pierwszymi liderami tabeli.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze