Dlaczego nie doszło do walki Gamrot - Ziółkowski? "Golden Boy" zdradził szczegóły

Sporty walki
Dlaczego nie doszło do walki Gamrot - Ziółkowski? "Golden Boy" zdradził szczegóły
fot. Instagram
Marian Ziółkowski zabrał głos w sprawie niedoszłego pojedynku z Mateuszem Gamrotem.

Marian Ziółkowski w najnowszym odcinku magazynu "Koloseum" zabrał głos w sprawie niedoszłego pojedynku z Mateuszem Gamrotem. Dlaczego ostatecznie nie doszło do tego starcia i na KSW 54 "Golden Boy" zmierzy się z Maciejem Kazieczko?

W środę organizacja KSW ogłosiła kolejne zestawienie. Marian Ziółkowski zmierzy się na KSW 54 z Maciejem Kazieczko, co dla wielu fanów może być eliminatorem do walki o pas mistrzowski. 

 

- To zestawienie jest świetne! Przede wszystkim z tego względu, że Maciek jest typowym zawodnikiem MMA. Jest bardzo techniczny, a to samo mogę powiedzieć o sobie. To może być ciekawy pojedynek. Myślę, że to wyłoni pierwszego pretendenta o pas wagi lekkiej - stwierdził w programie "Koloseum".

Zobacz także. KSW 54: Kita - Andryszak 2. Wielki rewanż w kategorii ciężkiej

 

 

Ziółkowski miał propozycję walki z Mateuszem Gamrotem, lecz nie zdecydował się na jej zaakceptowanie. Dlaczego?


- Mieliśmy zamknięty klub. Nie miałem, jak się przygotować. Żaden ze znajomych nie miał salki, by się trochę poruszać. Wielu zawodników WCA porozjeżdżało się po domach, więc nie miałem z kim się przygotować. Nie chodzi nawet, że to był Mateusz. Gdyby to był Norman Parke, to po prostu nie mogłem się porządnie przygotować do walki na takim poziomie. Teraz jestem już w stanie podjąć każde wyzwanie - zakończył.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze